سایت بانک مسکن | تالار گفت و گو | خدمات اینترنتی
 

 
محمد هاشم بت شکن مدیرعامل بانک مسکن شد
بدون نظر
مدیر وبلاگ | شنبه 20 مهر 1392 ساعت 10:12

مراسم معارفه محمد هاشم بت شکن، مدیر عامل جدید بانک مسکن و تودیع قدرت الله شریفی، مدیر عامل سابق با حضور وزرای اقتصاد و دارایی و راه و شهرسازی، معاون بانک و بیمه وزارت اقتصاد، برخی نمایندگان مجلس، مدیران عامل بانک‌ها و برخی بیمه‌ها برگزار شد.

aks%20modiamel[1].jpgدر این مراسم دکتر عباس آخوندی، وزیر مسکن و شهرسازی از زحمات قدرت‌الله شریفی مدیر عامل سابق این بانک تقدیر کرد و گفت: بانک مسکن در حوزه تخصصی مسکن کارکرد مثبتی داشته و توانسته است به توفیقاتی دست یابد. 

 دکتر علی طیب‌نیا، وزیر امور اقتصادی و دارایی، نیز با تشکر از اقدامات شریفی در دوره مدیریت در بانک مسکن با توجه به حجم کاری بالا و فشارهای ناشی از تحریمات خارجی بر نظام بانکی تشکر کرد و طی سخنانی مسکن را یکی از اساسی‌ترین نیازها برشمرد و گفت: مسکن یک کالای سرمایه‌ای و کالای مصرفی بادوام است که نقش مهمی در رشد اقتصادی و تولید کشور دارد.

  وی انتظارات خود از بانک مسکن را در سرفصل هایی از جمله تامین مالی پروژه های نیمه تمام با شیوه های غیرتورمی و اصلاح ساختار مالی این بانک عنوان کرد.

دکتر محمد هاشم بت شکن، مدیر عامل جدید بانک مسکن  برنامه های آتی بانک را در ۷ محور اشاره و تاکید کرد با اتکاء به ۳ سرمایه منابع  انسانی، اعتبار و خوشنامی و دانش سازمانی به مردم خدمت رسانی خواهیم کرد.

وی رویکرد بانک مسکن را آینده محوری دانست و انسجام کامل مدیریتی و بهره گیری از مشارکت جمعی کارکنان، حاکم شدن رویکرد اقتصادی بر فرآیند همه فعالیت ها و منبعث از فکر علمی، منطقی و مستدل را از دیگر اولویت‌های برنامه‌های خویش برشمرد. 

دکتر بت شکن با اشاره به این‌که باید برای بدهی مسکن مهر به نظام بانکی چاره اندیشی شود، اضافه کرد: بانک مسکن در راستای نیل به اهداف توسعه کشور هم جهت با برنامه وزرای دولت تدبیر و امید به عنوان بانک تخصصی مسکن در منطقه به آحاد جامعه و فعالان اقتصادی خدمات ارائه خواهد کرد.

شایان ذکر است بت‌شکن دارای دکتری مدیریت مالی از دانشگاه تهران است و از سوابق کاری وی می‌توان به مدیر عاملی شرکت سرمایه‌گذاری بهمن، ریاست هیئت مدیره شرکت بورس اوراق بهادار، معاونت اقتصادی و برنامه‌ریزی بانک اقتصاد نوین، معاونت بانکداری شرکتی بانک اقتصاد نوین و ریاست هیئت مدیره بانک همکاری اسلامی عراق، علاوه بر مدیریت عاملی در بانک اقتصاد نوین، اشاره کرد

اکتبر 12, 2013 | 10:12 ق.ظ.
 ■ نقش شعبه در عصر دیجیتال ■ رضایتمندی مشتری ■ مجلات لاتین درحوزه بانکداری ■ برگزاری نخستین جشنواره وبلاگ نویسی در بانک مسکن - ۱۲ آذرماه ۱۳۹۳ ■ مسوول جدید روابط عمومی بانک مسکن منصوب شد ■ اهمیت خلاقیت و خصوصیات افراد و مدیران خلاق و نوآور ■ اعلام ساعات کاری جدید شعب بانک مسکن ■ محمد هاشم بت شکن مدیرعامل بانک مسکن شد ■ موفقیت روابط عمومی بانک مسکن در جشنواره انتشارات روابط عمومی ■ چطور انرژی تعطیلات عید را به محیط کار بیاوریم؟ ■ در پنجمین اجلاس اکوایت نشان ارزش برند و استاندارد بین المللی ISO ۱۰۶۶۸ به بانک مسکن اهدا شد ■ چطور دزدان حساب بانکی مان را ناکام کنیم؟ ■ اجازه ورود موبایل به کره شمالی برای اولین‌بار صادر شد ■ گاوصندوق خلاقانه/۹عکس ■ در نهمین جشنواره پیشگامان روابط عمومی ایران:وب سایت روابط عمومی بانک مسکن دوم شد ■ تندیس مجمع جهانی نشان منتخب، به بانک مسکن اعطا شد ■ وجدان کاری از نوع بانکی ■ درقاب تصویر/مراقب این شیوه جدید سرقت باشید! ■ فعلا سکه نخرید!! ■ علم بهتر است یا ثروت ■ به مناسبت ایام ماه مبارک شعبان : حساب سپرده آفتاب با نرخ سود ۱۹ درصد در بانک مسکن ایجاد شد ■ این پیغام را در ایمیل های خود باز نکنید ■ قدردانی وزیر راه و شهرسازی از مدیرعامل وکارکنان بانک مسکن ■ هرچه سریعتر رمز کارت بانکی خود را تغییر دهید ■ توصیه های امنیتی جهت استفاده از خدمات الکترونیک ■ شعار امسال؛ تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی ■ ۵ اشتباه بزرگ در محل کار ■ افزایش نرخ سود سپرده های بانکی ■ لیست پر تعطیلات ترین کشورهای جهان ■ پول پلاستیکی هم آمد!RSS