سایت بانک مسکن | تالار گفت و گو | شعبه یاب هوشمند | خدمات اینترنتی
 
 
کارکنان بانک مسکن
مدیر وبلاگ | چهارشنبه 21 فروردین 1392 ساعت 08:46

تعطیلات سال نو سرشار از انرژی است این عقیده ایست که کمتر کسی در آن تردید دارد. منشا آن هرچه که باشد می تواند انرژی بیشماری را به ما تزریق کند تا بتوانیم درمحیط کار موفق تر عمل کنیم.

اغلب ما هرساله بعد از اتمام تعطیلات ایامی سرشار از انرژی که شاید حاصل از شروعی تازه ،امید به آینده و شاید روزهای خوش تعطیلاتی که در کنار خانواده و یا در سفر طی کرده ایم شروع می کنیم. اما تنها تعداد کمی از افراد از تمامی این انرژی ها استفاده می کنند و آن را به محیط کار برمی گردانند به نظر شما بهترین راهکارهای استفاده از این انرژی ها چیست؟

ادامه
مدیر وبلاگ | سه شنبه 28 آذر 1391 ساعت 09:42
همیشه ایمنی نمی تواند از وسایل قیمتی شما محافظت کند ولی در برخی از مواقع کمی هوش و خلاقیت می تواند کمک به سزایی در حفظ وسایل گران قیمت داشته باشد. در این مطلب نگاهی داریم به ۹ گاوصندوق خلاقانه که این روزها در بازارهای جهانی وجود دارند. ادامه
مدیر وبلاگ | چهارشنبه 22 آذر 1391 ساعت 12:30

تندیس نخستین مجمع جهانی نشان منتخب -برند- به دلیل عملکرد درخشان در تعالی نشان تجاری، به بانک مسکن اعطا شد.

 به گزارش اداره کل روابط عمومی بانک مسکن، در مراسم اختتامیه این مجمع که در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما برگزار شد بانک‌ مسکن به دلیل عملکرد درخشان در تعالی نشان تجاری خود موفق به دریافت تندیس شدند.

 IMG_8722.jpg

ادامه
مدیر وبلاگ | دوشنبه 6 شهریور 1391 ساعت 08:07

این دزد سابقه دار است و همین کار را در چند بانک  انجام داده. او در برابر هشت دوربین مداربسته جسارت این کار را به خود داده و تنها در چند ثانیه سرقتش را به سرانجام رسانده است. بنابراین برابر این شیوه تازه سرقت مراقب باشید.

تصاویر را در ادامه مطلب مشاهده نمایید....

ادامه
مدیر وبلاگ | شنبه 9 اردیبهشت 1391 ساعت 09:35

مهندس علی نیکزاد وزیر راه وشهرسازی از زحمات وتلاش های قدرت اله شریفی وکارکنان بانک قدردانی کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی بانک مسکن ، وزیر راه وشهرسازی با ارسال لوح تقدیراز زحمات وتلاش های قدرت اله شریفی مدیرعامل بانک در انجام وظایف محول شده درسال ۱۳۹۰ به ویژه اجرای سیاست های رییس جمهور در وزارت راه وشهرسازی تشکر وقدردانی کرد.

ادامه
مدیر وبلاگ | پنجشنبه 5 خرداد 1390 ساعت 10:56

 

خبرنگار خبرگزاری فارس بود. با اضطراب اما با متانت و فروتنی نام من را برد... گرچه خودش را معرفی کرد اما من او را نمی شناختم. شاید او مرا در یکی از کنفرانس های مطبوعاتی بانک دیده بود. پاسخ سلامش را دادم. او از من مساعدت می خواست نه برای خودش، برای یک جانباز هفتاد درصد شیمیایی. بیماری او پیشرفت کرده بود و پزشکان عذرش را خواسته بودند اما پیشنهاد داده بودند در یکی از روستاهای شمالی کشور در یک آب و هوای سالم اندک روزهای باقیمانده زندگیش را بگذراند...

 

ادامه
مدیر وبلاگ | پنجشنبه 5 خرداد 1390 ساعت 10:26

چند روز پیش در سایت نخستین شبکه اطلاع رسانی بانک و بیمه خبری از بانک مسکن منتشر شده بود. در این خبر مشاور مدیر عامل و سرپرست اداره روابط عمومی بانک مسکن آقای بهرامپور گفته بودند بانک مسکن تحریم نیست و مشکلی در ارائه خدمات ارزی ندارد . با دیدن این خبر از یک طرف خیلی خوشحال شدم که بانک ما در چنین موقعیت حساسی نیز می تواند به مشتریان خود انواع خدمات ارزی نظیر خرید و فروش ارز، اعتبارات اسنادی، ضمانتنامه های ارزی، حواله های ارزی و غیره ارائه دهد و آنان را راضی نگه  دارد که این خود از اهمیت زیادی برخوردار است ولی از یک طرف هم کمی دلم برای کارمندان بانک خودمان سوخت از این نظر که حجم کارشان بالاتر می رود البته این گفته من برای کارمندان سخت کوش بانک ها به خصوص کارمندان بانک مسکن که در اجرای طرحهای بزرگ در کشور نظیر مسکن مهر همکاری لازم را دارند بی معنی است اما به نظرم آمد این موضوع شاید بهونه ای باشد تا کمی به مشکلات  و سختی های کار کارمندان بانک اشاره کنم.

 

ادامه
مدیر وبلاگ | پنجشنبه 5 خرداد 1390 ساعت 10:19

بانک مسکن امسال به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن مراسم تجلیل از بانوان را در سینما فلسطین برگزار کرد در این مراسم تمامی همکاران ادارات مرکزی و شعب بانک حضور داشتند این مراسم با برنامه های بسیار جالب و شادی برگزار شد . شاید بتوانم به طور قاطع بگویم که تمامی همکاران خانم لبخندی بر لبانشان نشست و خستگی کار های روزمره را برای ساعاتی فراموش کردند.

در آن روز شاید همکارانی را که در شعب مختلف مشغول کار بودند و چند سالی بود که ازشان خبری نداشتم را دیدم و خیلی ها هم با بچه هایشان آمده بودند مراسم خوب بود و بچه ها هم برای دقایقی شاد بودند

من در آن لحظه بیشتر برای بچه های همکاران که با چه احساسی کنار مادرانشان نشسته بودند و می خندیدند و شادی و شیطنت های کودکانه می کردند خوشحال بودم .

 

  

ادامه
مدیر وبلاگ | پنجشنبه 5 خرداد 1390 ساعت 10:09
 نمیدانم برای چند نفر چنین اتفاقاتی می افتد اما بازی سرنوشت و بعضی خاطرات کودکی که مثل روز اول تازگی و طراوتش در ذهن می ماند ٬ برای من جالب است :

 

 

ادامه
مدیر وبلاگ | پنجشنبه 5 خرداد 1390 ساعت 10:09
دیروز عصر وقتی برای هماهنگی یکسری از کارها وارد اتاق رییس شدم او را نگران و در حال باز کردن در گاوصندوق دیدم .هر چه تلاش می کرد نمی توانست در آن را باز کند .او عجله داشت و می خواست به یک جلسه مهم برود.به همین دلیل   از من خواست تا به او کمک کنم . من هم تمام تجربه این چند ساله ام را به کارگرفتم تا بتوانم در گاو صندوق را باز کنم . رمز را چندین بار تکرار کردم . اهرم را به سمت چپ و راست چرخاندم اما انگار نمی خواست باز شود.

 

ادامه■ چطور انرژی تعطیلات عید را به محیط کار بیاوریم؟ ■ گاوصندوق خلاقانه/۹عکس ■ تندیس مجمع جهانی نشان منتخب، به بانک مسکن اعطا شد ■ درقاب تصویر/مراقب این شیوه جدید سرقت باشید! ■ قدردانی وزیر راه و شهرسازی از مدیرعامل وکارکنان بانک مسکن ■ به یاد کسانی که از یاد ما رفتند ■ به استثناء بانک ها ■ مراسم روز زن بهانه ای برای با هم بودن ■ دیروز ؛ امروز ؛ فردا... ■ گاو صندوق باوفا ■ بازنشستگان ، گنجینه های گرانبها یا فراموش شدگان ■ این داستان واقعی است ■ شباهت های شغل کار در بانک با شغل رانندگی ■ یک لحظه... ■ روابط عمومی الکترونیک ■ کارمند بودن ■ میزان افزایش حقوق کارمندان فعلا معلوم نیست ■ ایجاد «میز خدمت» در طبقه اول ادارات ■ نوشتن پست وبلاگی در هر روز ■ نکاتی برای غذا خوردن در محل کار ■ چه کنیم تا در محیط کارمان آرامش داشته باشیم؟ ■ کدام یک از مشاهیر کارمند بانک بودند؟ ■ بانک مسکن جایزه طلایی سال ۲۰۱۰ را دریافت کرد ■ بانک مسکن تندیس ارجان را دریافت کرد ■ درسی ارزشمند از زندگی پروفسور حسابی ■ روابط عمومی بانک مسکن در زمینه وب سایت بانک برتر شد ■ در جشنواره انتشارات روابط عمومی ها:روابط عمومی الکترونیک بانک مسکن برتر شد. ■ خوش آمدگویی وبلاگ نویسان روابط عمومیRSS