سایت بانک مسکن | تالار گفت و گو | خدمات اینترنتی
 

 
با موافقت شورای پول و اعتبار تسهیلات مسکن از محل صندوق پس انداز مسکن یکم بانک مسکن به زوجین خانه اولی افزایش یافت.
بدون نظر
مدیر وبلاگ | شنبه 15 اسفند 1394 ساعت 08:09
14417804-8559-l.jpg


با موافقت شورای پول و اعتبار تسهیلات مسکن از محل صندوق پس انداز مسکن یکم بانک مسکن به زوجین خانه اولی افزایش یافت. به گزارش روابط عمومی بانک مسکن، با موافقت شورای پول و اعتبار در نشست روز سه شنبه مورخ ۱۱اسفندماه سال جاری ، پرداخت تسهیلات خرید مسکن از محل صندوق پس انداز مسکن یکم بانک مسکن به زوجین خانه اولی بر روی یک پلاک ثبتی از ۸۰۰ ، ۶۰۰ و ۴۰۰ میلیون ریال به ترتیب۱۶۰۰میلیون‌ریال در شهر تهران ، ۱۲۰۰ میلیون‌ریال در مراکز استان‌ها و شهرهای بالای ۲۰۰هزار نفر و ۸۰۰ میلیون‌ریال در سایر مناطق شهری با رعایت حداکثر تسهیلات معادل ۸۰ درصد ارزش ملک افزایش یافت.
بر اساس این گزارش، هریک از زوجین به طور یکسان می توانند از این تسهیلات استفاده کنند .به طوری که به هریک از آنها در شهرتهران،مراکز استان ها و شهر های بالای ۲۰۰ هزار نفر جمعیت و در سایر مناطق شهری به ترتیب تا حداکثر ۸۰۰، ۶۰۰ و ۴۰۰ میلیون ریال تعلق می گیرد. همچنین در این جلسه شورای پول و اعتبار با پرداخت تسهیلات مسکن به زوجین جوان از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن بانک مسکن از ۶۰۰ ، ۵۰۰ و ۴۰۰ میلیون ریال به ترتیب ۱۰۰۰ میلیون‌ریال در شهر تهران ، ۸۰۰ میلیون‌ریال در مراکز استان‌ها و شهرهای بالای ۲۰۰هزار نفر و۶۰۰ میلیون‌ریال در سایر مناطق شهری بر روی یک پلاک ثبتی و با رعایت حداکثر تسهیلات معادل ۸۰ درصد ارزش ملک موافقت کرد. در این تسهیلات نیز هریک از زوجین در شهرتهران،مراکز استان ها و شهر های بالای ۲۰۰ هزار نفر جمعیت و در سایر مناطق شهری می توانند به ترتیب تا حداکثر ۵۰۰، ۴۰۰ و ۳۰۰ میلیون ریال دریافت کنند. این گزارش حاکی است با موافقت شورای پول و اعتبار همچنین امکان پرداخت تسهیلات خرید بدون سپرده به دارندگان حساب های پس انداز مسکن جوانان بانک مسکن که طی سال های ۷۹، ۸۰ و ۸۱ افتتاح شده است؛به میزان ۱۰۰ درصد تسهیلات با سپرده متعلقه به حساب و مشروط به عدم تجاوز مجموع تسهیلات از سقف‌های اعلام شده بانک مرکزی(۶۰۰میلیون ریال درتهران، ۵۰۰میلیون ریال در مراکز استان ها و شهرهای بالای ۲۰۰هزار نفر جمعیت و ۴۰۰میلیون ریال در سایر شهرها) و در بازه زمانی حداکثر یک ساله برای این طرح با رعایت حداکثر تسهیلات معادل ۸۰ درصد ارزش ملک فراهم شد. شایان ذکر است ،در ادامه جلسه، شورای پول و اعتبار با درخواست بانک مسکن درخصوص پرداخت تسهیلات صندوق پس انداز مسکن یکم در بافت های فرسوده، بدون الزام به رعایت شرایط و ضوابط تعیین شده برای گیرنده تسهیلات (شرط خانه اولی)، مشروط به تعلق صرفاً یک فقره تسهیلات بر واحد خریداری شده در بافت فرسوده (یا از محل صندوق پس انداز مسکن یکم و یا تسهیلات ساخت بافت فرسوده در مرحله فروش اقساطی) به خریدار و با رعایت حداکثر تسهیلات معادل ۸۰ درصد ارزش ملک موافقت کرد. گفتنی است جزییات پرداخت این تسهیلات از جمله شرایط استفاده از تسهیلات،نرخ سود،میزان اقساط ماهانه ،دوره ها و روش های بازپرداخت به زودی از سوی روابط عمومی بانک مسکن اعلام می شود.
مارس 5, 2016 | 8:09 ق.ظ.
 ■ فراخوان جشنواره وبلاگ ها و رسانه های اجتماعی بانکی ■ با موافقت شورای پول و اعتبار تسهیلات مسکن از محل صندوق پس انداز مسکن یکم بانک مسکن به زوجین خانه اولی افزایش یافت. ■ بانکداری اینترنتی شرکتی بانک مسکن ■ قدردانی معاون وزیر راه و شهرسازی از بانک مسکن ■ چگونه صاحب خانه شویم ■ نکات مهم در جوابیه مدیر روابط عمومی بانک به سایت فردانیوز ■ افتتاح ۱۶۰۰حساب دریافت تسهیلات جدید مسکن در سه روز ■ شرایط صندوق پس‌انداز مسکن یکم (ویژه خانه اولی‌ها) ■ تسهیلات مسکن یکم برای واحدهای نوساز است ■ مدیر عامل بانک مسکن جزییات حساب صندوق پس انداز مسکن یکم را تشریح کرد ■ نقش شعبه در عصر دیجیتال ■ رضایتمندی مشتری ■ مجلات لاتین درحوزه بانکداری ■ برگزاری نخستین جشنواره وبلاگ نویسی در بانک مسکن - ۱۲ آذرماه ۱۳۹۳ ■ مسوول جدید روابط عمومی بانک مسکن منصوب شد ■ اهمیت خلاقیت و خصوصیات افراد و مدیران خلاق و نوآور ■ اعلام ساعات کاری جدید شعب بانک مسکن ■ محمد هاشم بت شکن مدیرعامل بانک مسکن شد ■ موفقیت روابط عمومی بانک مسکن در جشنواره انتشارات روابط عمومی ■ چطور انرژی تعطیلات عید را به محیط کار بیاوریم؟ ■ در پنجمین اجلاس اکوایت نشان ارزش برند و استاندارد بین المللی ISO ۱۰۶۶۸ به بانک مسکن اهدا شد ■ چطور دزدان حساب بانکی مان را ناکام کنیم؟ ■ اجازه ورود موبایل به کره شمالی برای اولین‌بار صادر شد ■ گاوصندوق خلاقانه/۹عکس ■ در نهمین جشنواره پیشگامان روابط عمومی ایران:وب سایت روابط عمومی بانک مسکن دوم شد ■ تندیس مجمع جهانی نشان منتخب، به بانک مسکن اعطا شد ■ وجدان کاری از نوع بانکی ■ درقاب تصویر/مراقب این شیوه جدید سرقت باشید! ■ فعلا سکه نخرید!! ■ علم بهتر است یا ثروتRSS